انواع سازه های پارچه ای

همه چیز درباره ی سازه های چادری و کاربردهای آن

مزایای انواع سازه های چادری
چادر زدن یک شیوه سریع و راحت برای استفاده از فضای بیرون است.

بسته به این که به پوشش چادر در فضای مفتوح نیاز دارید یا احتیاج به راه اندازی یک سازه پوشیده نیمه دائمی دارید ، می توانید از این سازه ها بهره‌گیری کنید. با انواع سازه های چادری و خاصیت های آنها آشنا شدید.

سازه های چادر مزایای بسیاری مانند: وزن سبک و مقاوم، سررسید ساخت کوتاه، سازگاری با فن آوری های هیجان انگیز ساختمان مانند: فولاد ، شیشه ، سیمان، تعمیر و نگهداری ساده و آسان دارند.

این مزایای سازه های چادری آنها را به محبوب ترین گزینه در بسیاری از انواع سازه ها تبدیل کرده است.

از عروسی گرفته الی نمایشگاه ها و چادرهای ساختمانی و زراعت ، این سازه ها پسندیده برای نیازهای گوناگون هستند. در پیوستگی به توضیح مزایای این سازه ها پرداخته ایم.

وزن سبک
سازه های چادری در سنجش با انواع دیگر سازه های ساختمانی سبک هستند. سبک بودن سازه های کششی و توانایی آنها در پوشاندن مساحت زیادی از فضای، با ساختار های فلزی محدود و کمترین نارسایی ، آنها را به گزینه ای کامل ، عملی و مقرون به صرفه برای سازه های سقفی تبدیل کرده است.

تنوع در رنگ ها
انواع سازه های چادری در طیف مفصل ای از رنگ ها موجود هستند، که آنها را برای ساخت سایبان های جذاب بصری برای اهداف بازرگانی و مسکونی آرمانی می کند.

رنگهای زنده این سایبان ها در هر فضای بیرونی ارزش زیبایی مکان را افزایش می دهند.

مقاوم و با دوام
سازه های چادری در تعدادی از پارچه های زیاد کاربردی و بادوام موجود است که متناسب با پایداری در مساوی شرایط سخت آب و هوایی ساخته شده اند.

سازه های چادری حائز توانایی بسیار برای محافظت در برابر باران ، برف و خورشید هستند.

بهترین قسمت سازه های چادری خاصیت جذب کننده و بازتابنده اشعه ماورا بنفش است که در مساوی نور خورشید از شما از محافظت می کند.

طراحی متنوع
ساختارهای پارچه ای کششی در طراحی همه کاره هستند ، و آنها را به یک مسیر حل مناسب برای بسیاری از کاربردها تبدیل کرده است. به دلیل ماهیت زیاد نرمش پذیر و متنوع غشاهای پارچه ای ، سازه های چادری گزینه ای عالی برای گسترش سازه های چشم نواز و پیشرفته در کمر بستن معماران ، طراحان و مهندسان پیمان می دهند.

نگهداری کم
یکی از بزرگترین مزایای نصب سازه های پارچه ای کششی این است که در مقایسه با سایر ساختمانهای سنتی با اندازه مانند به حداقل و بدون هیچ وجه نگهداری دربایستن دارند.

مهم نیست که شما از پوشش تفلون روی فایبرگلاس بافته شده یا اکریلیک محافظ روی غشای PVC کاربرد می کنید ، این ساختارها در برابر آفت مصون هستند و می توانند شرایط هر سخت آب و هوایی را بردباری کنند.

 

نصب آسان
سازه های کششی به راحتی نصب می شوند و می توانند در یک بازه زمانی زیاد کمتری در سنجش با پروژه های ساختمانی معمولی ساخته شوند.

یک چارچوب قوی
اگر می خواهید چادر شما مساحت زیادی را بپوشاند ، یک ساختار پارچه ای بیشترین استقامت را ایجاد می کند.

سازه ها از فلز محکم ولی سبک مانند: آلومینیوم ساخته شده اند لغایت مقاومت لازم برای حمایت از چادر را در هر اندازه فراهم کنند.

فرم های آلومینیومی به لوله هایی تبدیل می شوند، سپس به صورت قاب های فلزی جمع می شوند که می توانند در برابر باد و باران پایداری کنند.

این امر مایه می شود که وقتی برای چادر خویش برای کاربرد در مدت موعد طولانی احتیاج دارید گزینه زیاد احسان باشند.

سفارشی سازی
مزیت سایر به کارگیری گونه ها سازه های چادری این است که می تاب چارچوب را با هم ترکیب و به مد نظر تنظیم کرد و اندازه و پیکربندی ریزبین باره نیاز شما را ایجاد کرد.

از آنجا که سازه های پارچه ای نیازی به تکیه گاه داخلی ندارند ، شما توانا خواهید بود بدون مواجهه با انسداد ناخوشایند، کاربرد خویش را از فضای داخل به بیشینه برسانید.

نداشتن پشتیبانی بیگانه این امکان را می دهد که در هر نوع فضایی تنظیم شوند. خطوط تمیز چادر سازه ای بدون درز بدست ریسمان های قابل نگریستن و تیرهای پشتیبانی ، از عقیده بصری جذاب و راحت هستند.

علاوه بر این ، چادر شما می تواند به هر اندازه ای که شما دربایستن دارید باشد. از 3 متر لغایت 50 متر هر اندازه ای که می خواهید. خوشبختانه این مزیت سازه های چادری امکان می دهد الی سازه ها را سفارشی سازی کنید.

البته اندازه تنها چیزی نیست که می توانید سفارشی کنید. شما می توانید داخل چادرها را هر طوری که نیاز دارید سفارش دهید. از آنگونه گرمایش ، کف ، دیوار ، روشنایی گزینه هایی هستند که می توانید به چادر خود اضافه کنید. شما می توانید پیرامون مناسبی برای دربایستن خویش برپایی کنید.


خرید گونه ها سازه های چادری
از گونه ها سازه های چادری می تاب برای اهداف مختلفی کاربرد کرد.

تطبیق پذیری و عملکرد ارائه شده بدست سازه های چادری، آنها را به گزینه ای مناسب برای سایه زدن در انواع فضاهای بیرونی مانند: مکان های غذاخوری، محل های پیاده­روی، استخرهای شنا، نمایشگاه ها، سالن های ورزشی و انبارها شناسایی می کند.

در چهره نصب صحیح ، سازه های چادری می توانند مزایای جنجال را به به اتفاق داشته باشند. با خرید سازه های چادری می توانید گزینش مقرون به صرفه ای برای احتیاج های خویش داشته باشید.

انواع سازه های چادری
انواع سازه های چادری


قیمت گونه ها سازه های چادری
با توجه به تنوع سازه های چادری ، خاصیت ها و استفاده­ی گوناگون آن ها، قیمت های این سازه ها متفاوت است.
اما اینکه چه عواملی در پایان بر بها سازه های چادری تاثیرگذار است، را می نا شناخت. ما در اینجا عوامل کارساز بر قیمت گونه ها سازه های چادری را برایتان آورده ایم.

اندازه
همه می دانند که اندازه یک محصول بزرگترین عامل تعیین قیمت آن است، البته که سازه های چادری نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
هر چه سازه­ی شما بزرگ تر باشد به کارگیری مواد مانند: فولاد و پارچه در آن بیشتر است، که باعث افزایش بها کلی آن می شود.

کیفیت مواد
پارچه ها گونه ها مختلفی دارند که هر کدام خاصیت های بی همتا خویش را دارند. همانطور که می دانید قیمت هر پارچه متفاوت است که باعث تفاوت در بها کل سازه ها می شود.
همچنین مواد فولادی متفاوتی وجود دارد که بسته به کیفیت آن ها در قیمت کلی کارایی گذار هستند.

مدل سازی
شکل زیبای سازه های چادری کلید عامل دیگری برای تعیین بها آن است. از راه بعضی روش های فنی خاص ، با تنظیم شکل مورد نیاز برای مشتری ، قیمت ساختار چادری تغییر می کند.

 

انواع سازه های چادری


irantent

10 Blog posts

Comments