سایبان چادری استخر

همه چیز درباره ی سازه های چادری و کاربردهای آن

سقف متحرک
مقایسه اجمالی ورق پلی کربنات به جای شیشه
چایگزین بسیار مناسبی برای شیشه هاییست که مداوم در معرض شکستن و آفت پیمان دارند چرا که این ورق ها پایداری بالایی داشته و به راحتی نمیشکنند و درجه آسیب پذیری زیاد پایینی دارند علاه بر این پوشش های شفاف سخیف و با قیمت مناسب هستند ازین رو سقف متحرک پلی کربنات در بازار ایران و شهر هایی مشابه اصفهان عرضه و تقاضای آن رو به افزایش است.

ورق های پلی کربنات علاوه بر این که تعویض پسندیده برای شیشه بوده مایه صرفه جویی در مصرف انرژی نیز میشود به طوری که در تابستان از ورود گرما و زمستان از بیرون شدن حرارت از فضای درون بازدارندگی میکند.

مزیت های ورق های پلی کربنات
سقف متحرک از جنس پلی کربنات برای استخر

عایقی بسیار مناسب در مساوی راز و صدا و مزاحمت حاصل از آن
کاهش قابل توجه مصرف انرژی در فصول گوناگون در مناطق سرد سیر و گرمسیر
محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش که مایه از بین رفتن رنگ کالبد ها و عاملی سرطان زا برای برای موجودات زنده میباشد این ورق ها فضایی تندرست و قابل اطمینان را برپایی میکنند
با هستی این ورق ها دیگر دشوار تمیز نگه داشتن سقف های شیشه ای وجود ندارد با توجه به خصوصیت آنتی استاتیک راهبند جذب یکی و غبار میشود و با نخستین شستشو ساده یا باران به راحتی پاکیزه میشوند
هزینه مناسب این ورق ها و سخیف بودن و مقاوم بودن آن ها نسبت به پلاستیک مایه تقاضای روز افزون این ورق ها شده است
ورق های پلی کربنات اثیر نمیگیرند و در دمای بالای حریق به آرامی ذوب شده و اثیر را به گوشه ها-کناره ها کسترش نمیدهند و خاموش میشوند
مقاومت فوقانی در برابر کشش و خمش و ضربه و خدشه دارند و ضربه پذیری و نشکن بودن این ورق ها عایقی مناسب در مساوی زمین لرزه یا سرنگونی کالبد ها می باشند.
نکات تکمیلی پوشش سقف های جمع شو
امروزه مشتری اغلب علاقه مند است که با صرف زمان کوتاهی به هدف نهایی خود برسد علاوه بر آن کیفیت و امنیت نیز برایش حرف اول را میزند که البته معماری نوین و معاصر این سخت را حل کرده و به جای استفده از گل و ملات و صرف موعد طولانی به تشکیل سقف های حاضر ای از جنس پلی کربنات در انواع مقاوم و متحرک پرداخته که به راحتی قابل حمل است و مقاومت بسار فوقانی در مساوی ضربه و آفت دیدگی دارد و به راحتی قابل نصب در هر مکانی است.

جالب بودن این پوشش در گونه متحرک آن است که هر گاه میل داشته باشید مفتوح و بسته میشوند و زیاد پسندیده برای مکان هایی مانند تالارها ، سالن های کنسرت، ورزشگاه ها، مساجد ، خودروگاه ، آلاچیق و بسیاری از اماکن که از هر دو قابلیت مفتوح و بسته بودن سقف استفاده میکنند می باشد.

علاوه بر آن دشوار استخر هایی که در زمستان با سرمای هوا و در تابستان با گرمای هوا رو به رو هستند را با پوششی دهی امن برطرف ساخته.

مزایای این پوشش ها به همین نکات ختم نمیشوند این پوشش ها عایقی زیاد پسندیده در برابر ورود اشعه های مضر که باعث آسیب های پوستی میشوند میباشد.

این سقف در هر شکل و مدلی قابل اجرا است و بر خلاف سقف های آجری این پوشش که در دو نوع شفاف و غیرشفاف فرآوری میشود زیبایی و چشم نوازی زیادی به محیط گوشه ها-کناره ها میبخشد و جلوه محیط را به یک فضای امروزین و امروزی تغییر میدهد.

همچنین ازین سقف ها به انگیزه استقامت بالای آن ها میتوان در اماکنی که احتیاج به امنیت سقف میباشد استفاده کرد.

تفاوت های بین سقف های جمع شونده و ثابت
سقف تغییر ناپذیر آبی

به طور قاطع میتوان گفت سقف های بازشو دنیایی مجزا از سقف های معمولی و رایجی هستند که امروزه در گوشه ها-کناره ها خود میبینیم ، اما صنعت ساخت این سقف ها به دو گونه تغییر ناپذیر و متحرک بخش میشوند.

در هر دو نوع این سقف از بهترین و مرغوب ترین مواد برای ساخت استفاده میشود و از عقیده استوار و امنیت درجه کیفی فوقانی را دارند.

اما تفاوت هایی چشم گیری بین این دو پوشش دیده میشود که هر کدام در جایگاه خود کارایی خویش را نشان میدهند.

از جمله این تفاوت ها میتوان به نحوه اجرای این سقف ها اشاره کرد بر خلاف پوشش های مقاوم که قابلیت جابجایی ندارند این پوشش ها به دلیل نوع ساختی که دارند قابلیت جنبش به جهات گوناگون را دارند.

نحوه جابه جایی این سقف ها بدین شکل است که ورق های ساخته شده در اسکلت مورد نظر پیمان دیتا میشوند و توسط ریل هایی که در این اسکلت ها قرارمیشود به راحتی میتوان آن ها در جهات گوناگون حرکت داد و جابه جا نمود.

این جنبش میتواند به دو چهره سپریدن گیرد گرد بدست نیروی انسانی و با کمک دست که به علت سبک بودن سازه و ریل های زیر سازه حتی افراد با توان جسمی مختصر نیز میتواندد آن ها را جا به جا کنند ، شکل دوم جنبش این پوشش ها با کمک اخذ از یک ریموت است که تنها با خفگی دادن یک دکمه کار را برایتان راحت میکند.

با جمع شدن این ورق ها تو یک سایر این سقف حالت آنتنی پیدا میکند که این فرمایش مایه میشود اثناء جمع شدن فضای بسیار کمی را اشغال کند.

از دیگر خاصیت های مشترک این سقف ها میتوان به استوار نیرومند ، ظاهرزیبا ، مقرون به صرفه بودن ، کیفیت بالا اشاره کرد.

این سقف قابلیت اجرا به دو گونه متحرک(بازشو ، جمع شو) و تغییر ناپذیر را دارد که بسته به سلیقه و درخواست سفارش برای فضا مربوطه شما دارد.

از جمله موارد اجرای این پوشش می طاقت به برای محل کار ، حیاط ، استخر ، پارکینک ، پیرامون های اداری و تجاری اشاره کرد.
محافظ باران
پارچه های باره استفاده در این سازه پارچه ای عایق آب می باشد و آب از درون پارچه عبور نمی کند. سیستم های سقف متحرک ساینا حائز یک سیستم آبگیر از درون برای تخلیه آب است، هستی گاتر به شما امکان می دهد از پیرامون خارج حتی در وزین ترین بارش باران لذت ببرند. سقف برقی در حالت کاملا بسته ۱۰۰٪ عایق آب می باشد.

عایق گرما و سرما
نصب این سازه در فضای باز منزل، یک عایق مناسب برای هوای گرم و سرد فراهم می کند. علاوه بر حفظ پیرامون تحتانی در دمای مناسب در طول سال، یک سیستم سقف جمع شده به صاحبان فضا کمک خواهد کرد تا در خرج های گرمایش و خنک سازی صرفه جویی قایل ملاحظه ای داشته باشند .

نورپردازی
وجود سیستم نور داخلی بر روی پروفیل های آلومینیومی یک سقف می تواند هر فضای مفتوح را به مکانی عالی و دلنشین در شب تبدیل کند. ما از یک سیستم روشنایی LED بهره‌گیری می کنیم که نه تنها کاربردی است و روشنایی را تامین کند، بلکه یک فضای گرم و دوستانه را با نورپردازی یکنواخت ارایه می کند و سایر بیچارگی به نورپردازی جداگانه نمی باشد.

 

سایبان چادری استخر از نوع کششی


irantent

10 Blog posts

Comments