تکنیک های افزایش درآمد

راهکار های ثروتمندی با ثروت یاد

اگر رویا و عشق خود را پیدا نکرده‌اید، یعنی هنوز به جهان نیامده‌اید
عشق موتور تغییر

حتما این مورد را از هر انسان واقعا موفق و هر انسان به ظاهر موفقی هم شنیده‌اید، ولی حقیقت این است که موتور انگیزه‌ انسان تنها با این موضوع صریح می‌شود و ادامه‌ی گذرگاه با هل دادن ماشین خیلی آسان نیست و بهتر است موتور را صریح کنید. احد از اصولی که انسان را از مغز استخوان به جنبش و سعی وا می‌دارد این است که از مسیری که می‌روید لذت ببرید.

وقتی عاشق کاری شدید دیگر کسی نمی‌تواند جلوی شما را بگیرد و به شما برسد.

دکتر ساینا
خیلی دور است که شما بتوانید در شغل یا کاری که دوست ندارید به درجات بالایی برسید. ایمان کنید اگر رویای خویش را بیابید و بدانید که واقعا عاشق چه کاری هستید ناگهان شخص متفاوتی را در آینه خواهید دید، ناگهان ذهن شما حرف‌هایی می‌زند که فکر نمی‌کردید بلد باشید و دستان شما کارهایی سپریدن می‌دهد که تصور نمی‌کردید قابلیت اتمام آنها را داشته باشید.

برای موفقیت باید تغییر کرد و عشق قدرتمند‌ترین موتور تغییر است.

پس اگر هنوز دریافتن می‌کنید عشق و رویای خویش را پیدا نکرده‌اید، فرصت را از دست ندهید. چه بسا سال‌ها درازا بکشد اما ارزشش را دارد که کاری انجام دهید که شب‌، اثناء خواب برای شروع فردا لحظه‌شماری کنید.

. کارمند بهتری باشید، فقط در بهترین شرکت‌ها شغل کنید و خودتان را به احسان اثبات کنید
بازیکن خوب نتیجه تیم خوب - چگونه پولدار شویم

بسیاری از ما که آرزوی پولدار شدن را داریم کارمند هستیم و برای شخص دیگری شغل می‌کنیم. اگر پرماسیدن می‌کنید این پیشه به رسیدن شما به پول لطمه وارد می‌کند هزار بار اشتباه می‌کنید. محل کارتان هر قدر هم که درآمد احسان برای شما نداشته باشد، مهم‌ترین پهنه برای پابرجا کردن توانایی‌ها و ایجاد فرصت‌ها برای شما است. کارمند بودن می‌تواند بزرگ‌ترین سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت باشد، ولی نه هر کارمندی بودن. نکته این است که باید هم جای صحیح شغل کنید و هم بهترین خودتان باشید. در هر شرکتی خصوصا شرکت‌های کبیر و کامیاب فرصت‌های بیشماری برای شما وجود دارد که فقط با پرتو دادن خودتان به عنوان یک فرد معتمد، قادر و مسئولیت‌پذیر می‌توانید به آنها دست پیدا کنید.

نه دانشگاه و نه مطالعه از اینترنت، هیچکدام به اندازه‌ی شغل کردن در یک شرکت موفق و تاثیرگذار بودن در آن نمی‌تواند شما را برای پرواز پرورش دهد.

پس همین الان به مسیر شغلی خود اندیشه کنید، اگر در جایی شغل می‌کنید که سازمان نکوداشتن نیست و همه‌ی افراد، تنبل و غیرمتخصص هستند، هر چه سریع‌تر به اندیشه شرکتی جدید، موفق و بهره‌ور باشید که آنجا بتوانید توانایی خود را پرتو دیتا و همش به عنوان کارمند، بهترینِ خودتان باشید.

همش در حال یادگیری باشید، قدم به قدم متخصص شوید و در رشته‌ی خود بهترین باشید نه تن دوم، اگر لازم شد مربی احسان پیدا کنید
طلا فقط به تن اول می‌رسد
متخصص بودن در یک رشته‌ی خاص، به معنای درآمد بالا و بهترین بودن در همان رشته، به معنای پولدار شدن است. تخصص پیدا کردن یا بهترین شدن به این معنا نیست که ظرف یک هفته ناگهان در یک رشته متخصص شوید، این جستار امثال تفکر کایزن ژاپنی‌ها باید قدم به قدم و به طور همیشگی سپریدن شود.

رابطه تخصص با پول مشابه المپیک با مدال است، نفر اول تخصص، طلا می‌گیرد که بی‌نهایت ارزش بیشتری نسبت به مدال نقره و برنز نفرات بعدی دارد.

همیشه باید در حال یادگیری و رشد باشید، چون در غیر این صورت هم خویش را به واقعیت نخواهید شناخت هم اینکه بسیاری از فرصت‌های گذرا یادگیری را از دست خواهید داد که مجدد تکرار نخواهند شد. حتی تصورش را هم نمی‌توانید بکنید که چه تخصص‌های ساده و کم‌درآمدی می‌توانند تبدیل به یک مشاغلی بسیار پردرآمد شوند، فقط اگر در آن پیشه بهترین شوید. حال این شغل می‌تواند پاکیزگی منزل باشد یا حسابداری یا کارمند فروشگاه یا هر شغلی که به ظاهر نمی‌تواند شما را میلیاردر کند، غافل از اینکه اگر به قله‌های این مشاغل نزدیک شوید زندگی شما دگرگون می‌شود.

مورد پسین اینکه برای رسیدن به چکاد و تخصص پیدا‌کردن نیازمند یک مربی خوب هستید، شاید برای کل این راه‌حل صحیح نباشد، ولی در اکثر مواقع داشتن یک مربی و یک الگوی در دسترس، می‌تواند چالش‌های ابهت را برای شما راحت کند و مایه شود تصمیمات بسیار بهتری در حیات بگیرید.

حتما بخوانید: ۱۰ مهارت بایسته برای موفقیت در هر کاری
. برای پولدار شدن باید کالری مصرف کرد، باید به پیشباز چالش‌های جدید رفت و کالری را در جهت صحیح کاربرد کرد
استفاده هوشمندانه از کالری‌ها به سمت بالا - چگونه پولدار شویم

پولدار شدن همانند تفریق وزن است. بسیاری از ما در جستجوی خوراکی‌هایی هستیم که ما را لاغر کنند، از چای سبز لاغرکننده‌ی تقلبی گرفته لغایت هر چیزی که در تلگرام ببینیم. ولی وزن کم کردن و پولدار شدن یک چیز مشترک دارند. کس باید عرق بریزد الی آنها را به دست آورد.

نمی‌توانید وقتی دست‌تان توی جیب‌تان است از نردبان موفقیت بالا بروید.

– آرنولد شوارتزنگر

شاید بگویید این نکته‌ای کلیشه‌ای است، اما حرف ما فقط این نیست که بدون سعی به جایی نمی‌رسید، حرف اصلی ما این است که هوشمندانه‌تر حیات کنید و کالری مصرفی خود را در جهت موفقیت صرف کنید، چون همانند زمان که اندک است،‌ در طول روز هم شما کالری محدودی دارید. مثلا به جای اینکه شب‌ها وقت بگذارید و برای قدم زدن به پارک بروید، هر روز صبح لغایت محل شغل پیاده‌روی کنید. این شغل هم ذهن شما را صبح‌ها شاداب‌تر می‌کند، هم یافتن آدرس و جهت‌یابی ذهن شما را تقویت می‌کند و نکته‌ی سایر اینکه رویت آدم‌ها، چیزها و مسائل گوناگون در طول مسیر، خلاقیت شما را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، شب هم نیاز نیست دوباره نیم ساعت پیاده‌روی کنید و می‌توانید این موعد را به پیشه دیگری اختصاص دهید. کافی است به ۲۴ ساعت خود نگاهی بیندازید و ببینید که انرژی خویش را صرف چه کارهایی می‌کنید و اگر انرژی خاصی در جهت موفقیت صرف نمی‌کنید، همین حالا تصمیم بگیرید و کالری‌های خویش را در جهت کامیابی پیمان دهید. شما با صبر کردن و خوردن و خوابیدن پولدار نخواهید شد، مگر آنکه شاهزاده‌ای عرب باشید یا پدرتان پیشتر عرق ریخته باشد یا اینکه از طریق خلاف بخواهید پول درآورید که دیگر نیازی به خواندن ادامه‌ی مقاله ندارید. برای پولدار شدن باید تصمیم بگیرید، باید روی کاغذ بنویسید و به بارو بزنید، تصویر پس‌زمینه موبایل و کامپیوتر خود را هم باید در همین راستا عوض کنید.

اگر به شما چالش جدیدی از سوی مدیرتان پیشنهاد شد، نترسید چون این بهترین فرصت برای جنبش رو به جلو است حتی اگر شکست بخورید در نهایت هوده خواهید کرد.

 

 


servatyad

10 Blog posts

Comments