پکیج های ثروت سازی

راهکار های ثروتمندی با ثروت یاد

بهترین راه‌های پولدار شدن در ایران
در پیوسته گفتگویمان می‌خواهیم دو راه ثروتمند شدن در ایران را با هم رسیدگی کنیم. البته هیچ‌کدام از این دو، راه یک‌شبه پولدار شدن نیستند؛ ولی نمونه‌های عینی زیادی در ایران وجود دارند که در همین سال‌های تازه با پیمودن این راه‌ها به ثروت‌های قابل‌توجهی دست‌یافته‌اند. چرا شما تن بعدی نباشید؟

راه شماره ۱: خدمت به مردم با ارائه‌ یک محصول و خدمات خوب
چگونه زود پولدار شویم؟ پولدار شدن و ثروتمند شدن
ارائه‌ یک محصول یا خدمت گزیده تر اگر با کمک تکنولوژی‌های روز انجام پذیرد و در ساحل آن برنامه ریزی نکویی هم داشته باشد روشی زیاد عالی برای ثروت‌اندوزی خواهد بود. اما چه فرآورده و خدمتی می‌تواند چنین ثروتی را برای ما رقم بزند؟ برای پولدار شدن در ایران باید با ریسک‌ها و شرایط آن آشنا باشیم. ایده‌های زیادی برای این روش ثروتمند شدن هستی دارند که حتما نیاز نیست شگفت‌انگیز باشند. مثلا اگر بتوانید راهی برای اتمام دادن کارها و خدمات کهنه با استفاده از نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها پیدا کنید می‌توانید به درآمدهای فوقانی برسید.

این طریق چه مزیت‌های دارد؟
رئیس خودتان خواهید بود
زمان در گزین کردن شما قرار خواهد گرفت
آزادی برگزیدن روش‌های مختلف را به چنگ خواهید آورد
فرصتی برای تعقیب کردن آرزوهای خودتان پیدا خواهید کرد
می‌توانید به درآمدهای بالا برسید
این طریق چه معایبی دارد؟
در ابتدای کار، میزان درآمدتان وابستگی زیادی به سررسید خواهد داشت
ریسک شکست در کسب‌وکار هستی دارد
ریسک‌های محیطی حاکم برای فضای ناحیه مانند: «ریسک‌های سیاسی»، «بحران‌های اقتصادی» و «سایر حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی» وجود دارند
عدم مقاوم بودن درآمد و شاید ناچیز بودن آن در آغاز کسب‌وکار
نیاز به سرمایه‌ کافی برای شروع
با چند مثال کامیاب ایرانی خدمات‌رسانی آشنا شوید
چگونه زود پولدار شویم؟ پولدار شدن و ثروتمند شدن
آقای غلامعلی سلیمانی با تولید لبنیات با کیفیت در برند موفق کاله
مهندس نعمت الله بابایی مدیرعامل شرکت سه نان با فرآوری نان با کیفیت در بسته‌بندی‌های متفاوت
کاظم قلم‌چی با ارائه خدمات در کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)
بهروز فروتن با فرآوری محصولات با کیفیت در برند بهروز
سلطان حسین فتاحی با تولید محصولات در قالب برند امرسان
این تنها پنج مثال از هزاران افرادی هستند که در ایران با خدمت به مردم ثروتمند شده‌اند. اگر با عشق و علاقه به مردم خدمت کنیم، کالا و خدماتی که دوست داشته باشند را به آن‌ها ارائه دهیم و زندگیشان را بهتر سازیم، مردم هم در ازای خدمتی که به آن‌ها می‌کنیم به ما پاداش می‌دهند؛ پاداشی همانند عزت، احترام، حس خوب و ثروتمند شدن. هر چه خدمت ما ارشد باشد، پاداشی که دریافت می‌کنمی هم بیشتر خواهد شد.

راه عدد ۲: سرمایه گذاری در بازارهای مالی
چگونه زود پولدار شویم؟ پولدار شدن و ثروتمند شدن
دومین روش ثروتمند شدن در ایران، سرمایه‌گذاری و بازی با پول است. کتاب‌ها و مقاله‌های فراوانی در این زمینه به نگارش در آمده‌اند که هر روز هم به شمار آن‌ها افزوده می‌شود. اما آیا همه‌ این صحبت‌ها گذرگاه صحیح را نشان می‌دهند؟ تعریف سرمایه‌گذاری کمی با آن چیزی که در ذهن بسیاری از کسان نقش بسته است فرق می‌کند. بسیاری از کاربران در ذهن خویش افراد سرمایه‌گذار را کسانی می‌پندارند که یک‌شبه صاحب درآمدهای میلیاردی می‌شوند و از همان نخست هم سرمایه‌ بسیار زیادی را به این بازار وارد کرده‌اند. ولی این یک کذب بزرگ است. سرمایه‌گذاری جدای از کسب درآمدهای بالا و اندکی سخن را باز کنید دریچه ثروتمند شدن، یک دانش است. همانند هر دانش دیگری برای استفاده از مزیت‌های آن باید آموزش‌های لازم را پشت راز گذاشت و با منطق و تکنیک‌های درست در این گذرگاه قدم برداشت.

روش سرمایه گذاری برای ثروتمند شدن چه مزیتی دارد؟
امکان رشد سرمایه‌های موجود با نرخ بسیار بالا
عدم وابسته بودن درآمدها به موعد و تایم کاری
امکان اجرایی شدن از هر گوشه‌ای بدون دربایستن به حضور در مکانی خاص
نقدشوندگی بالا
امکان کنترل ریسک‌ها با روش‌های اصولی
این شیوه چه معایبی دارد؟
خطر از دست رفتن سرمایه در صورت عدم به کارگیری تکنیک‌های کنترل ریسک
نیاز به آموزش‌ دیدن
نیاز به سرمایه‌های بالا (البته نه برای همه‌ روش‌های آن)
کدام طریق بهتر است؟
چگونه
اینکه کدام شیوه بهتر است، پیوستگی شدیدی به روحیه افراد دارد. اما اگر بخواهیم بهتر بودن را در فاکتورهایی مانند رشد سریع‌تر و کسب درآمد بالاتر تعریف کنیم، تحت شرایطی، به کارگیری هر دو روش‌ می‌تواند دگرگونی ها بزرگی را در زندگی کسان به هستی بیاورد. از هر دو گروه، افراد ثروتمند و شکست خورده هستی دارند؛ اما در کل، شیوه سرمایه‌گذاری، مسیر بهتری برای ثروتمند شدن خواهد بود. البته اگر بخواهیم به شرایط عمومی جامعه برگردیم و رفتار بیشتر کسان را اثناء ورود به این بازارها بررسی کنیم، خواهیم رویت که بیشتر مردم بدون توجه به تعلیم و راهنمایی‌های کسان با تجربه دست به معامله می‌زنند و به جای ثروتمند شدن، شکست می‌خورند.

کدام روش سریع‌تر است؟
هیچ‌کدام از روش‌های که الی اینجا برایتان گفتیم عازم برای یک‌شبه پولدار شدن نیستند. اگر نگاه شما به سرمایه گذاری چنین است از همین الان می‌توانید سرمایه‌ خود را بر باد رفته بدانید. با این‌ هستی روش‌های سرمایه‌گذاری در کوتاه‌مدت‌ می‌توانند ثروت‌های اکثریت را برای کسان رقم بزنند. حتی کسانی که وارد کسب‌وکارهای تولیدی و ارائه‌ خدمات می‌شوند در آینده از مازاد سرمایه‌های خود در روش‌های سرمایه‌گذاری سهم می‌برند.

چگونه با خدمت به مردم و ارائه محصول، پولدار شویم؟
در قدم نخست باید بازار جامعه خویش را تجزیه‌وتحلیل کنید. محصولی که نیاز اصلی جامعه است یا خدمتی که کمبود آن در بین ملت احساس می‌شود را معرفی کرده و سپس زیرساخت‌های لازم برای آغاز این کسب‌وکار را حاضر کنید. مراحل زیر کلیت رسیدن یک کسب‌وکار تولیدی به ثروت را نمایش می‌دهند:

یادگیری و تقویت مهارت‌های لازم
فراهم آوردن امکانات اولیه مثل دستگاه‌ها یا سایت‌های اینترنتی
شبکه‌سازی و جمع‌کردن یک تیم عالی
برنامه‌ریزی و تحلیل بازار و رقبا
سنجیدن شرایط بحرانی مختلف
فراهم کردن مواد اولیه
برندسازی و معرفی محصول یا خدمت
چگونه با استفاده از روش‌های سرمایه‌گذاری پولدار شویم؟
سرمایه‌ بیشتر برای شروع، ریسک اکثریت هم به پیگیری دارد. اگر بی‌مهابا و تنها به علت هیجان‌های دوره ای موجود در این بازارها و بدون طرح و نقشه‌ اولیه بخواهید سرمایه‌های چندین سال سعی خود را وارد این بازارها کنید و خویش را بی‌نیاز از آموزش‌های لازم بدانید، شکست خواهید خورد. سرمایه‌گذاری هم مشابه هر کسب‌وکار دیگری برای ثروتمند کردن سرمایه‌گذار باید با اصول آن سپریدن پذیرد.

در قدم نخست روش‌های سرمایه‌گذاری را بشناسید
شما می‌توانید شغل خود را با سرمایه گذاری در بورس، مسکن، زر و سکه، خودرو و … آغاز کنید. ناگفته نماند که هر یک از این روش‌ها شرایط ویژه خویش را دارند و نیازهای اولیه‌ متفاوتی را در بر می‌گیرند.

آموزش ببینید
چگونه زود پولدار شویم؟ پولدار شدن و ثروتمند شدن
لازمه‌ هر موفقیتی به کارگیری آموزش‌ها و تجارب کسان کارکشته در مسیر است. انتخاب یک آموزشگاه با کیفیت نیز چالش بزرگواری برای آشنایی با تکنیک‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای گوناگون به مشار می‌رود. سعی کنید سراغ کسانی بروید که تنها یک آموزش‌دهنده‌ نیستند و خودشان نیز به چهره عملی در بازارهای مختلف مشغول سرمایه‌گذاری هستند.

کلاس آموزش بورس نخبگان منزل سرمایه بهترین گزینش در مسیر افزایش فرهنگ و تبدیل شدن شما به یک تحلیل‌گر حرفه‌ای است.

با سرمایه ناچیز و متناسب شروع کنید
وارد کردن سرمایه‌ بسیار در همان آغاز کار، ریسک بالایی را به شما تحمیل می‌کند. برخی که به تعقیب رؤیاپردازی خود دوست دارند یک‌شبه گذرگاه صدساله را بپیمایند، با این ایدئولوژی وارد بازار سرمایه می‌شوند.

یک مربی را در کنار خودتان داشته باشید
هرچند آموزش‌های لازم برای ورود به بازار سرمایه می‌توانند شما را به اسلحه‌های کاملا دفاعی و تهاجمی مسلح سازند؛ ولی یک مربی عاملی نیرومند برای راحت‌تر کردن مسیر ثروت‌اندوزی در روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری است که نباید خودتان را از او محروم کنید.

بردبار باشید
بازارهای سرمایه و روش‌های سرمایه‌گذاری با افراد عجول اصلا میانه‌ احسان ندارند. اگر واقعیت بازارهای سرمایه را بدانید، در این بازارها همش افرادی در حال زیان کردن و بعضی هم در حال هوده کردن هستند. عجول‌ها همش در دسته‌ اول قرار خواهند داشت.

راهبرد و برنامه‌ خودتان را داشته باشید
اینکه چقدر باید پول وارد کنید، کی بخرید و کی بفروشید نکاتی است که باید همراه با یک راهبرد مدون در ذهن خویش داشته باشید و همش به آن پایبند بمانید.

چه چیزهایی روی کامیابی ما در راه ثروتمند شدن کارایی می‌گذارند؟
مهم‌تر از هر عامل بیرونی دیگری در درجه‌ اول این شیوه تفکر ما است که اصلی‌ترین نقش را در پولدار شدن ما ایفا می‌کند. اگر پای گفتگو افراد پولدار و سرمایه‌دار بنشینید، متوجه تفاوت‌های آشکار شیوه تفکر آن‌ها با سایرین خواهید شد. در ذهن این کسان برخلاف انگاشت بیشتری همه‌چیز پول نیست. پول فقط ابزاری برای رسیدن به کامیابی است. این فرهنگ و توان خود فرد است که می‌تواند از وی یک سرمایه‌گذار کامیاب بسازد. در حقیقت، اگر کسی با سرمایه‌ ۱ میلیون تومانی نتواند عازم برای کامیابی پیدا کند، با سرمایه‌های میلیاردی هم نمی‌تواند این شغل را اتمام دهد. در پیوستگی با نکته‌هایی که شما را به سمت پولدار شدن سوق می‌دهند آشن

 

پکیج های ثروتمندی


servatyad

10 Blog posts

Comments