صرافی کوینکس چیست

صرافی ارزهای دیجیتال

آموزش صرافی coinex
اطلاعات و حقایق جالب در مورد پیشه با صرافی coinex
در باره آموزش صرافی coinex و روش سپریدن شغل با آن حقایق متعددی هستی دارد که احساس آنها خالی از لطف نیست و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، انگیزه محبوبیت آن برای ایرانیان به سادگی مشخص خواهد شد.

اگر منظور معامله در این صرافی را دارید باید بدانید که اتساع مبادلات در این صرافی coinex زیاد قابل تامل است و به شما کمک می کند تا دست آزاد تری برای داد و ستدها خویش داشته باشید. در این صرافی، کاربران می توانند ارز های دیجیتال رمز نگاری شده ای مانند اتریوم، تتر، بیت کوین و یا بیت کوین کش را معامله کنند.

این مطلب هم میتونه کمک تون کنه:
آموزش پلتفرم وام دهی بایننس و دریافت وام
کار با پلتفرم coinex ایمن و آسان است و در واقع برای برقراری این امنیت از چندین پروتکل استفاده می شود. محافظت کامل در این صرافی به صورت کامل و با عنوان «محافظت در کل ابعاد» سپریدن می پذیرد. در پایان کلیه مبادلات تان ایمن خواهد بود و می توانید بدون دغدغه یا بدون سخت به اتمام مبادله، برداشت یا واریز ارز دیجیتال مشغول شوید.

یکی از مهم ترین مزایای شغل با این پلتفرم که برای بسیاری قابل تامل است، هستی رابط پسندیده و کاربر پسندی است که شغل با آن را برای اکثریت افراد ممکن می کند. استفاده از این پلتفرم آسان است و حتی افرادی که هیچ تجربه کاری در این رابطه ندارند و به نوعی مبتدی هستند می توانند بدون دغدغه و بدون سوالات متفاوت در باره شغل با رابط، متعلق به کاربرد کنند. در نتیجه شما نیازی به کسب تجربه اغلب برای پیشه با آن نخواهید داشت. حرکت، برای شما در این صرافی آسان است. بسیاری از افراد به همین دلیل ساده پلتفرم coinex را به مابقی موارد مشابه ترجیح می دهند.

همانطور که می دانید، فرابورس یا otc برای کمپانی هایی که به طور رسمی ثبت نشده اند، به عنوان پروسه نحوه انجام معامله های اوراق بهادار را تعیین می کند. این اوراق برای معامله در یک شبکه پیمان می گیرند و این شیوه چیزی بر خلاف مبادله متمرکز است. اما، پلتفرم coinex اندک و معطوف به یک ارز و سنجه خاص ارزی نیست و می تاب در آن داد و ستدها فرابورس را تند و راحت سپریدن داد. همین مزیت مهم و قابل توجهی برای coinex به حساب می آید که پای خیلی از کاربران را به سمت آن کشانده است.

 

یکی سایر از مواردی که این صرافی coinex را در بین کاربران ایرانی محبوب کرده، شیوه پرداخت آن است. در حقیقت، نحوه پرداخت پسندیده coinex الگوبرداری از بایننس (Binance) و Poloniex می باشد که به راستی نحوه پرداخت امن به آمار می رود. شما برای آغاز و اتمام معامله باید ارز های دیجیتال باره نظرتان را از راه یک پلتفرم جداگانه واریز کنید، به این علت که صرافی coinex امکان سرمایه گذاری با ارز های فیات را در برگزیدن کاربران اش قرار نمی دهد. از این جهت برای معامله کردن شما مستلزم واریز از راه پلتفرم دیگری خواهید بود و نمی توانید از کارت های اعتباری استفاده کنید؛ همانند مستر کارت.

امکان گرفتن دستمزد نیز در این صرافی وجود دارد. به این چهره که شما با برگشت دادن دادن رفقا خود یا کسان دیگر به این صرافی می توانید امتیاز کسب کنید. در واقعیت با برگشت دادن کسان سایر می توانید توکن CET دریافت کنید.

یکی دیگر از مزایای کلیدی و مهم استفاده از این پلتفرم این است که اکثریت ارز های مهم در آن پشتیبانی می شوند و بسیاری از افراد با هستی همین مزیت به سمت این پلتفرم کشانده می شوند. دریافت ارز دیجیتال به واسطه رای مردم اطمینان بسیاری از کسان را برای اتمام داد و ستدها و میل به این صرافی بیشتر می کند.


آموزش صرافی coinex

برای خرید و فروش می توانید از تقسیم تحتانی نمودار اقدام کنید. در صرافی coinex شما می توانید سه نوع سفارش سپریدن دهید. این سه نوع دربرگیرنده Limit، Market، stop-limit هستند. در مورد سفارش Limit شما می توانید با وارد کردن قیمت و میزان باره نظر خود برای خرید یا فروش اقدام کنید. در صورتیکه سفارشی با بها برابر و میزان پسندیده وجود داشته باشد، سفارش انجام خواهد شد.

مزایای به کارگیری صرافی coinex چیست؟
اشاره کردیم که بسیاری از افراد، من جمله ایرانیان، علاقه شدیدی به به کارگیری این پلتفرم دارند و داد و ستدها خود را داخل صرافی coinex انجام می دهند. فارغ از رابط کاربری آسان و امکان شغل کردن با آن بدست افراد مبتدی، بسیاری از مزایای آن را می طاقت به صورت موردی شرح داد. از دسته آنها می نا به:

ثبت اسم راحت و آسان در سایت
وجود برنامه تلفن به اتفاق برای کاربرد راحت و بدون دردسر
سپرده مجانی و بدون هزینه
وجود ساختاری مشخص و بدون ابهام
هزینه داد و ستدها پایین و شفاف
و غیره

یکی از مهم ترین خاصیت های این صرافی این است که ویژگی نقدینگی را برای شما فراهم می کند که به این معنی است که یک سرمایه برای خرید و فروش آسان بدون تاثیر پذیری روی قیمت عمومی آن می تواند بدست کاربران به نتیجه برسد. به راستی سرمایه شما به طور راحت و بدون زحمت به پول و سرمایه نقد تبدیل خواهد شد و از این بابت این یک مزیت مهم برای این صرافی است.

انواع سفارش های قابل انجام در صرافی coinex
در سفارش مارکت یا Market می توانید مقدار ارز باره نظرتان را طبق مقدار وارد کنید الی سفارشتان جهت خرید ارز بر بنیاد قیمت بازار انجام شود. این روش به این صورت عمل می کند که بعد از ثبت سفارش خودتان می توانید با نخستین سفارش در فهرست خرید مبادله را سپریدن دهید.

در سفارش stop-limit هم همانطور که از نامش مشخص است باید به طور شرطی عمل شود. به راستی شما براساس تعیین شرط با توجه به یک قیمت خاص برای یک ارز می توانید یک بها و حجم را تعیین کنید و بعد از رعایت شروط معامله انجام می پذیرد. البته این باره نسبت به دو باره دیگر ضرر زیادی برای کاربران دارد. از این رو رهنمود به دست کم رساندن به کارگیری آن است.

اما برای خروج ارز دیجیتال، از این صرافی چه باید کرد؟ در حقیقت، شما برای برونرفت این ارز باید گزینه withdraw را از بخش wallet برگزیدن کنید. سپس می بایست آدرس کیف پول خود را به همراه میزانی که منظور برداشت متعلق به را دارید وارد کنید الی برداشت انجام شود.

البته باید پروا داشته باشید که این سایت برای انتقال ارز دیجیتال برداشتی، کارمزد در عقیده می گیرد و این میزان 0.1 درصد از نوع و حجم معامله می باشد. البته برای ورود ارز هیچ نوع کارمزدی از کاربران دریافت نمی شود. اگر منظور داشته باشید تا این میزان را کاهش دهید باید توکن این صرافی را خریداری کنید. این توکن CET نام دارد و ارز داخلی این صرافی به حساب می آید. در چهره خرید شما می توانید با کارمزد 0.05 درصد نقل و انتقال ارز باره عقیده خود را اتمام دهید.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که توکن CET تنها در صرافی coinex معامله می شود و جالب است بدانید که کمترین کارمزد معاملاتی به این سایت تعلق دارد. کارمزد ها برای برداشت ارز در این سایت بسته به نوع آن متفاوت است و تنها به یک رقم ویژه وابسته نیست. برای اینکه اطلاعات اکثریت در این رابطه به دست آورید می توانید به تقسیم برداشت یا وارد کردن ارز در صرافی مراجعه نمایید.

 

صرافی coinex


AZKOJABEGIRAAM

10 Blog posts

Comments