صرافی changelly چیست

صرافی ارزهای دیجیتال

راهنمای به کارگیری changelly برای پسین کاران

Changelly گرد از محبوب ترین سایت ها برای مبادله ارزهای دیجیتال instant ( فوری ) است . از سنه 2015 سایت changelly توانسته بیش از 1.5 میلیون کاربر را در سراسر عالم شیفته خویش کند. در حال آماده تعداد مبادلات یومیه بیش از 15000 معامله است و گردش مالی ماهیانه خویش 60000 BTC است . با وجود بیش از 90 altcoins برای معامله یا خرید ، changelly یک لیست بلند والا برای تجارت به مشتریان خویش ارائه می دهد changelly مزیت خود را در داد و ستدها تند ، امنیت بالا ، رابط کاربری آسان می داند .


محدودیت های اولیه کارت بانکی چیست ؟

همانطور که گفته شد کسانی که برای نخستین بار با کارت بانکی خود به معامله می پردازند شامل محدودیت هایی می شوند . کارت های آمریکا ، کانادا ، استرالیا برای اولین معامله محدودیتی لغایت سقف 50 دلار دارند . بعد از نخستین معامله و پس از گذشت 4 روز این محدودیت به 100 دلار می رسد و بعد از 7 روز محدودیت به بالای 500 دلار می رسد همچنین شما نمی توانید اغلب از 3 پرداخت در هفته اول داشته باشید ولی محدودیت ماهیانه ای وجود ندارد و شما می توانید هر تعداد معامله ای را که می خواهید انجام دهید .

کسانی که در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به معامله می پردازند حائز محدودیت های مانند هستند . اما محدودیت اولین معامله می تواند الی سقف 100 دلار باشد معامله دوم پس از گذشت 4 روز حائز محدودیت 200 دلاری است و در این کشورها پس از 7روز محدودیت معامله تا 500 دلار می رسد . مثل کشورهای آمریکایی محدودیت ماهیانه وجود ندارد اما در هفته اول نمی توانند بیش از 6 پرداخت اتمام دهند .

کسانی که در منطقه CIS ) گرجستان ، روسیه ، بلاروس ، اوکراین ، ارمنستان ، قزاقستان ) حیات می کنند حائز محدودیت اولیه تا 200 دلار هستند و کران مجاز محدودیت هفته نخست 2000 دلار است و ماه نخست مبلغ 10000 دلار است

مدت هر تراکنش چه قدر درازا می کشد ؟

به طور متوسط یک معامله ظرف 5 الی 30 دقیقه پردازش می شود انگیزه ها متعددی وجود دارد که شدنی است یک تراکنش طول بکشد از آنگونه سختی شبکه بلاک چین ، به انگیزه تراکنش بسیار زیاد بلاک چین بیت کوین و شمار معامله های بسیار بسیار با بیت کوین مدت سررسید پردازش با این ارز ممکن است بیشتر طول بکشد.

همچنین شدنی است به علت بروزرسانی سکه ها ، مدت زمان معامله طولانی تر شود و در فرجام به انگیزه تاختن DDos بیشتر طول بکشد که هر پلتفرمی امکان روبرو شدن با آن را دارد و تنها راه حل برای این دشواری ها صبر است تا تراکنش شما اتمام شود .

آیا مقدار حداقل و حداکثر در داد و ستدها در سایت changelly وجود دارد ؟

Changelly مقدار حداقل یا حداکثر برای معاملات خویش تعیین نمی کند ولی ممکن است در شرایط خاصی این مقدار حداقل یا حداکثر اعمال شود در هنگام تبدیل مقدارهای زیاد مختصر ، دائم از اینکه معامله شما کارمزدهای شبکه را که بلاک چین به آن احتیاج دارد پوشش می دهد ، مطمئن شوید که این ها دربرگیرنده هر دو کارمزد های شبکه خروجی و ورودی می شود اگر شما توانایی پردازش هزینه های کافی برای پرداخت این کارمزدها را ندارید با یک پیام خطا مواجه می شوید پس بهتر است رهنمود سایت changelly در مورد دست کم مبلغ قابل پردازش را رعایت کنید .

هیچ محدودیتی برای مقادیر بسیار وجود ندارد ولی باید به یاد داشته باشد که زمان پردازش تراکنش ها بر اساس گنجایش بلاک چین و خرج های تعیین شده شبکه کیف پول شما متفاوت است . changelly همچنین توصیه می دهد که به جای ارسال یک معامله ارشد در یک قطعه ، آن را به چندین معامله کوچکتر تبدیل کرده و آن ها را در چند ساعت جداگانه ارسال کنید . این فرمایش مایه می شود که نرخ پایانی برای شما پایدارتر و هوده آور تر باشد

پشتیبانی

Changelly پشتیبانی از مشتریان را نیز فراهم کرده است با کلیک بر روی لینک حمایت پنجره ای مفتوح خواهد شد که در آن شما می توانید یک ایمیل به تیم از راه نرم انگیزه ها خدمات رسانی ارسال کنید .
Customer Support
در این سایت هیچ پشتیبانی تلفنی وجود ندارد این کمپانی حائز امتیاز 3 از 5 در trustpilot است که این امتیاز را با شماری عقیده موافق و چندی عقیده مخالف به علت دیر جواب دادن به مشتریان گرفتن کرده است .

Customer Reviews

Changelly چه افزار هایی را بر ای گسترش دهنگان ارائه دیتا است ؟

توسعه دهندگان که مایل به کاربرد ازویژگی های تبادل changelly هستند می توانند به API دسترسی پیدا کنند و یک خط حمایت اختصاصی گرفتن نمایند با API وانگهی شما یک کمسیون اضافی کسب می کنید که بر اساس گزینش شما تنظیم می شود و گسترش دهندگان در ضمن می توانند یک ویجت changelly را به صفحات خود اضافه کنند یا اینکه شما می تواند دکمه ای را اضافه کنید که به کاربران فرمان می دهد با altcoins اقدام به پرداخت کنند ، که از راه changelly سپریدن می شود .

چرا کاربران می توانند به changelly اعتماد کنند ؟

Changelly انگیزه ها متعددی را برای اعتماد به پلتفرم خویش به کاربران ارائه می دهد یگانه از این انگیزه ها این است که بی درنگ مبادله می کنید ، فلذا ودیعه ای در سایت ذخیره نمی شود که امنیت را زیر آورد . علاوه بر این ، هر حساب حائز احزار هویت دو مرحله ای است . در ضمن برای اعتماد بیشتر به شمار کاربران نگاه کنید که در یک ماه به بیش از 3 میلیون نفربازدید کننده واصله است و حتی کسان مشهوری همانند Charlie sherm از changelly استفاده می کنند

نتیجه

به انگیزه سهولت استفاده از این پلتفرم ، این پلتفرم یک پلتفرم جذاب برای کسانی است که علاقه مند به مبادله ارز های دیجیتال هستند نظر به اینکه پلتفرم پولی را در خود اندوخته نمی کند ، نگرانی امنیتی اقلیت نسبت به آن هستی دارد علاوه بر این changelly برای استفاده و خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از حساب بانکی بسیار ساده است ولی خرج بسیار بالایی دارد با این حال کارمزد تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر بخردانه هستند

Changelly یک سایت ارزشمند برای مبادلات ارز های دیجیتال است اما شما باید اقدامات احتیاطی لازم را پیش از هر معامله انجام دهید مثل برپایی یک رمز قوی و یا از گزینه استوار کردن هویت دو مرحله ای استفاده کنید .

 

صرافی changelly


AZKOJABEGIRAAM

10 Blog posts

Comments