ساخت انواع سازه های چادری

همه چیز درباره ی سازه های پارچه ای و متحرک با ایران تنت

خرید گونه ها سازه های چادری
از گونه ها سازه های چادری می تاب برای اهداف مختلفی کاربرد کرد.

تطبیق پذیری و عملکرد ارائه شده بدست سازه های چادری، آنها را به گزینه ای مناسب برای سایه زدن در انواع فضاهای بیرونی مانند: مکان های غذاخوری، محل های پیاده­روی، استخرهای شنا، نمایشگاه ها، سالن های ورزشی و انبارها شناسایی می کند.

در چهره نصب صحیح ، سازه های چادری می توانند مزایای جنجال را به به اتفاق داشته باشند. با خرید سازه های چادری می توانید گزینش مقرون به صرفه ای برای احتیاج های خویش داشته باشید.

قیمت گونه ها سازه های چادری
با توجه به تنوع سازه های چادری ، خاصیت ها و استفاده­ی گوناگون آن ها، قیمت های این سازه ها متفاوت است.
اما اینکه چه عواملی در پایان بر بها سازه های چادری تاثیرگذار است، را می نا شناخت. ما در اینجا عوامل کارساز بر قیمت گونه ها سازه های چادری را برایتان آورده ایم.

اندازه
همه می دانند که اندازه یک محصول بزرگترین عامل تعیین قیمت آن است، البته که سازه های چادری نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
هر چه سازه­ی شما بزرگ تر باشد به کارگیری مواد مانند: فولاد و پارچه در آن بیشتر است، که باعث افزایش بها کلی آن می شود.

کیفیت مواد
پارچه ها گونه ها مختلفی دارند که هر کدام خاصیت های بی همتا خویش را دارند. همانطور که می دانید قیمت هر پارچه متفاوت است که باعث تفاوت در بها کل سازه ها می شود.
همچنین مواد فولادی متفاوتی وجود دارد که بسته به کیفیت آن ها در قیمت کلی کارایی گذار هستند.

مدل سازی
شکل زیبای سازه های چادری کلید عامل دیگری برای تعیین بها آن است. از راه بعضی روش های فنی خاص ، با تنظیم شکل مورد نیاز برای مشتری ، قیمت ساختار چادری تغییر می کند.

کاربرد گونه ها سازه های چادری
از انواع سازه های چادری از دسته سازه چادری سوله دوچرخه ، سازه چادری خودروگاه ، ساختار سازه چادری استادیوم ، ساختار سازه چادری زمین تنیس

، سازه چادری زمین بسکتبال ، سازه چادری استخر شنا ، سازه چادری رستوران، ساختار سازه چادری مکنده بنزین ، سازه های چادری پارک

، سازه چادری ورودی و خروجی گاراژ زیرزمینی ، ساختار سازه چادری سقف و به طور کلی برای برپایی سایه و محافظت در مساوی آب و هوای نامساعد بهره‌گیری می شوند.

 

همانطور که در عشایر ایران نیز هم چنان از نوع کهنه تر آن بهره‌گیری می شود این بنا با پروا به موادی که در ساخت آن به کار رفته است بسیار در برابر تنگنا نیروی بیرونی مشابه باد و باران و ظوفان مقاومت دارد.مواد سازنده ی این گونه سازه از الیاف،پلیمر،،کامپوزیت و… ساخته شده است که با به کارگیری ترکیبی از علوم مکانیک ،معماری و فیزیک در دسترس طراحان پیمان گرفته است.به طور کلی ساختار سازه های چادری از سه تقسیم اصلی تشکیل شده است که ستون‌ها یا تیرهارموجب شده اند که این پوسته و یا غشاء روی کار با ثبات و مقاومت ایستادگی کند. بنابراین غشاء و یا پوسته ی پارچه مشابه و ستون و کمان ها از اجزای اصلی این بنا می باشند. سیم‌ و کابل ها به به اتفاق سقف ساخته شده است.همه ی این موارد با مترقی ترین و با کیفیت ترین مصالح و مواد باره استفاده پیمان گرفته وبه طور کلی ساخت این سازه ها باید به نوع ای باشد که برای حفظ استوار در پرتو وزش باد و یا طوفان های شدید ، دچار گزند نشده و هم چنین سازه های پارچه ای نیز باید دارای انحنای مضاعف بوده و از از نرمش پذیری فوقانی برخوردار باشند.

 

به طور کلی علاوه بر این گونه شناخت مواد و مصالح به پیشه رفته شده در ساختار سازه های چادری باید توسط یک تیم حرفه ای و منهدسان و طراحان معرفی و حاضر ی تاسیس شوند عوامل دیگری نیز فارغ از بحث فرآوری لازم است که برسی شود و آن هم طراحی و ساخت می باشد. در این زمینه نیز کارآزمودگان باید موارد پایین را در مراحل ساخت سازه های چادری در نظر بگیرند.


اولین قدم این است که برای ساخت این بنا باید موقعیتی که پروژه در حال شکل گیری می باشد را برسی کنند و شرایط منطقه ی ساخت بنا را باره ارزیابی پیمان دهند. و بعد از نقشه برداری از محل نصب مدل و الگوی پسندیده ساخت آن را بر پایه نقشه حاضر سازی بکنند. همانطور که می دانید ساره های چادری حائز سه مدل مخروطی،کششی و زین اسبی می باشد.بنابراین لازم است که پس از رسیدگی موقعیت و مکان ساخت بنا مدل باره احتیاج این سازه را انتخاب کرده و بر پایه آن الگو برداری کنند. پس از گزینش فرکم و شکل سازه ی باره عقیده و پسندیده با محیط تاسیس پروژه لازم است که جهت قراردادن پایه ها و قوس ها و دیرک ها صفحه گذاری بکنند.پس از مونتاژ کردن سازه در محیطی که لازم اسن نصب شود پوشش روی صفحه های مونتاژ شده نصب و راه اندازی می شود.نحوه ی حاضر سازی پارچه نیز جزء مواردی که است که کسانی که این سازه ها را نصب می کنند باید به آن توجه داشته باشند.به عنوان نمونه پارچه های پی‌وی‌سی از جمله پارچه هایی است که در مقابل آلودگی و ذرات گرد و غبار به تو پیرامون بازداری به عمل می آورد و علاوه بر این قابلیت خویش تمیز کنندگی دارند در روبرو اثیر و اشعه ی مضر ماورا ء بنفش نیز تغییر ناپذیر می باشند.

در آخر
شما می توانید با نصب گونه ها سازه های چادری ، ارزش زیبایی فضای خویش را افزایش دهید و فضایی متناسب برای دربایستن خود ایجاد کنید. سخیف ها و طرح های زیادی برای برگزیدن وجود دارد.

در مورد گزینش هر کدام متناسب با دربایستن خود می توانید با کارآزمودگان ما تماس بگیرید لغایت شما را در خرید سازه های چادری مناسب راهبری کنند.

ساخت سازه های چادری
بنابراین این خاصیت های موجود در این سازه موجب شد که امروزه نیز با پروا به این که این سازه ها انواع مختلفی دارند به موقعیت ها و مکان های گوناگون به شکل های گوناگونی بهره‌گیری شود.در ادامه می خواهیم بدانیم که چه مراحلی در ساخت سازه های چادری به پیشه می رود و در واقع می نا گفت که تسریع در انجام پروژه مایه شده است که باره پروا طراحان و مهندسین در ساخت و ساز بناها پیمان بگیرد.قبل از این که بخواهیم بدانیم که مراحل ساخت سازه های چادری چیست بهتر است با خاصیت های این بنا بیش تر توجه داشته باشیم.یکی از این ویژگی ها همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم مربوط به این است که این سازه ریشه ی تاریخی دارد و باستانی می باشد. و به راستی آزمون خود را در شرایط مشکل بعد دیتا است.

 

ساخت سازه های چادری


iraantent

10 Blog posts

Comments